TRWA ODBUDOWYWANIE ARCHIWUM FOTO
TRWA ODBUDOWYWANIE ARCHIWUM WIDEO
TRWA ODBUDOWYWANIE ARCHIWUM NAGRAŃ AUDIO


Archiwum FOTO ZSO Nr 6

extra_toc

Szybkimi krokami zbliża się jubileusz 70-lecia neszej szkoły. Z drigiej strony czeka nas ,,trzęsienie ziemi'' związane z przygotowywaną przez władze centralne tak zawną reformą edukacji. Dobiega też końca moja 7-letnia przygoda z ZSO nr 6 w Gdańsku. Pzrez minione lata bardzo dużo fajnych rzeczy działo się w naszych szkołach: gimnazjum i liceum.
Postanowiłem uporządkować wszystkie rozproszone w sieci multimedialne materiały archiwalne i opublikować je w jednym miejscu. Na początek zacząłęm porządkować archiwum foto z naszych szkół. W drugiej kolejnoćci chronologicznie postaram się uporządkować pozostałę multimedia: audio i wideo.
 

Rozporszonych w sieci multimediów jest bardzo dużo. Uporządkowanie tego wymaga wiele pracy. Postaram się, aby systematycznie uzupełniać dane i aby co kilka dni przybywało nowych danych.

Janek Jackowicz-Korczyński 
 

PONIŻEJ OSTATNIE DODANE ZASOBY ARCHIWUM FOTO/AUDIO/TV DLA KAŻDEGO ROKU:

Pomiżej można śledzić jakie fotografiie i kiedy dodano do archiwum w ramach akcji jego odbudowywania. Niebieskimi czcionkami oznaczono datowanie wydarzenia i tytuły poszczególnych elementów archiwum a białą czcionką datę ich dodania do archiwum.
 

Free Joomla! template by Age Themes